Usługi

 • Doradztwo i Consulting

  Od ponad 20 lat działalności Computer Plus Kraków dostosowuje ofertę do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku. Zapewnia integralność oferty, stale poszerzając ją o nowe produkty i usługi w zakresie kompleksowej komputeryzacji przedsiębiorstw. Obecnie Computer Plus Kraków to przede wszystkim firma doradcza, wdrażająca i wspierająca nowoczesne techniki zarządzania dzięki wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi informatycznych. Doradztwo i consulting stanowią w tym łańcuchu nieodłączny element każdej realizacji. więcej »

 • Usługi Analityczne

  Computer Plus Kraków pomaga klientom lepiej zrozumieć to, co dzieje się w ich otoczeniu i wewnątrz organizacji – redukuje obszary niepewności, umożliwiając przeprowadzanie szczegółowych analiz danych z różnych obszarów biznesu i podejmowanie decyzji; pozwala uchwycić zmiany wtedy, kiedy zachodzą, nie zaś wtedy, gdy jakiekolwiek decyzje nie mają już sensu. więcej »

 • Usługi Wdrożeniowe

  Każda firma posiada swój własny sposób działania i stawia nacisk na różne aspekty kontaktu z klientem. Gdy pojawia się potrzeba wprowadzenia niestandardowego rozwiązania, Computer Plus Kraków zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem takiego przedsięwzięcia. Analizuje strukturę procesów w firmie, ocenia ich efektywność, a uzyskane informacje wykorzystuje w modelowaniu procesów dla potrzeb aplikacji wspomagających pracę i procesy zarządzania. Wiedza ta pomaga również wyznaczać nowe ścieżki rozwoju kultury organizacyjnej firmy.       więcej »

 • Warsztaty

  Computer Plus Kraków to dostawca rozwiązań i usług informatycznych, który ułatwia klientom uczenie się od najlepszych. W ramach wdrażania rozwiązań i przygotowania personelu przedsiębiorstwa do korzystania z nowego systemu, firma przeprowadza prezentacje i warsztaty szkoleniowe. Certyfikowani i doświadczeni trenerzy przygotowują pracowników przedsiębiorstwa do korzystania z nowych rozwiązań. więcej »

 • Wsparcie Techniczne

  We współczesnych realiach rynkowych prowadzenie biznesu bez odpowiedniego wsparcia informatycznego jest niezwykle trudne. Dlatego Computer Plus Kraków od wielu lat doradza swoim klientom w wyborze najlepszych rozwiązań dostosowanych do profilu ich działalności. Efektem tejże praktyki było uzyskanie specjalistycznej kompetencji Microsoft Business Solutions. więcej »

Logotypy partnerów