Kompetencje

 • Autoryzacje

  W strategicznych obszarach działalności Computer Plus Kraków stawia sobie najwyższe wymagania i dąży do utrzymania najwyższego profesjonalizmu, potwierdzonego autoryzacjami producentów i dostawców. Autoryzacje nadawane przez producentów i dystrybutorów gwarantują obsługę najwyższej jakości. Zapewniają, że dostawca zatrudnia najlepszych fachowców, którzy są w stanie rozwiązać problemy przedsiębiorstw oraz pomóc im w wyborze rozwiązań, zarówno sprzętowych, jak i oprogramowania. więcej »

 • Certyfikaty

  Poza wieloletnim doświadczeniem i znajomością najnowszych osiągnięć technologicznych, największy atut Computer Plus Kraków stanowi profesjonalny zespół. Pracownicy firmy to wysoko wykwalifikowani specjaliści, stale poszerzający swoją wiedzę i umiejętności, które potwierdzane są certyfikatami czołowych producentów IT. To za ich sprawą dostawca gwarantuje klientom obsługę najwyższej jakości. więcej »

 • Partnerzy

  Wizja rozwoju Computer Plus Kraków oparta jest na świadomym wyborze strategicznych partnerów. Dostawca posiada umowy partnerskie oraz współpracuje z globalnymi liderami rynku IT. W strategicznych obszarach działalności stawia sobie najwyższe wymagania i dąży do utrzymania najwyższego profesjonalizmu potwierdzonego autoryzacjami producentów i dostawców. więcej »

 • Wdrożenia

  Computer Plus Kraków od ponad 20 lat pomaga przedsiębiorstwom uzyskać i utrzymywać wysoką sprawność za pomocą najlepszych rozwiązań informatycznych. Klienci cenią dostawcę, ponieważ rozwiązuje ich problemy, pomaga im podejmować właściwe decyzje, oszczędza ich czas, usprawnia ich procesy, umożliwia im osiąganie celów pomimo ograniczonych zasobów, nadaje właściwe tempo i kierunek działaniom operacyjnym, zarówno rynkowym, jak i wewnętrznym. więcej »

 • Referencje

  Computer Plus Kraków zawierzyło już wiele przedsiębiorstw, zlecając prace związane z usprawnieniem zarządzania, w oparciu o zastosowanie najnowszych technologii IT. Te przedsiębiorstwa, były i są dla dostawcy źródłem doświadczeń oraz motorem ciągłego doskonalenia. Stanowią mocny argument dla innych, przemawiający za wybraniem Computer Plus Kraków jako partnera w biznesie. więcej »

Logotypy partnerów