Zaproszenie na seminarium WMware

​Serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane przez Computer Plus Kraków S.A. we współpracy z VMware z zakresu wirtualizacji. W ramach spotkania omówimy zagadnienia związane z możliwościami technologii VMware, oraz przedstawimy korzyści biznesowe wynikające z zastosowania platformy wirtualizacji VMware.

Prezentacje poprowadzą:
  • Krzysztof Waszkiewicz, Senior Systems Engineer, VMware,
  • Jacek Mielcarek, Territory Partner Bussiness Manager, VMware
  • Emilian Wiznerowicz, VMware Certified Professional, Computer Plus Kraków S.A.

Udział w seminarium jest bezpłatny.


Zaproszenie na seminarium:

Dlaczego warto wybrać rozwiązania VMware?

VMwareComputer Plus Kraków S.A.​Agenda:

                                                                                                                           

10:00 - 10:30 Pomysł VMware na nowoczesne IT

 
Opis: Dzisiejszy świat informatyki jest bardzo nasycony pojęciem Cloud Computing. Nadszedł czas by to pojęcie rozszyfrować i wykazać, że taki model IT jest efektywny, realny a przede wszystkim dostępny dla każdej firmy. Sesja, pozbawiona nawet pojedynczej nazwy produktu, jest zaproszeniem do lepszego zrozumienia idei nowoczesnego IT.
 

10:30 - 11:15  VSphere - okręt flagowy VMware

 
Opis: Nowe życie technologia x86 zawdzięcza VMware VI3, która już dawno temu zapewniła konsolidację systemów serwerowych wraz z zapewnieniem wysokiej dostępności i ciągłości usług. vSphere w kolejnych odsłonach to kontynuacja rozwoju tej dojrzalej i sprawdzonej platformy. W czasie sesji będzie można poznać jej najważniejsze własności techniczne i ich zastosowanie w biznesie. Będzie to również okazja do zapoznania się z ofertą VMware dedykowaną dla sektora MŚP, która w ostatnim czasie została bardzo rozwinięta.
 

11:15 - 11:30  Przerwa kawowa

11:30 - 12:15  Wysoka dostepność i ciągłość usług (platformy vSphere, SRM)

 

12:15 - 13:00  Lokalnie czy centralnie - jaki jest najlepszy model pracy stacji roboczej w organizacji? 

 
Opis: Zarządzanie środowiskiem użytkownika końcowego to wbrew pozorom bardzo szeroki i niejednokrotnie skomplikowany problem wielu organizacji. Wyzwania, metody ich adresowania oraz pomysły na kompleksowe i efektywne zarządzanie stacjami roboczymi w oparciu o rozwiązania EUC firmy VMware dadzą odpowiedzi na wiele, złożonych pytań. Sesja będzie okazją do poznania produktów Horizon, View, Mirage i optymalnych metod ich implementacji uwzględniając rachunek korzyści i ryzyka.
 

13:00               Konsultacje

 
Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, gdyż ilość miejsc na szkoleniach jest ograniczona
 
Rejestracji można dokonać poprzez link "zarejestruj się już teraz".
 
Chcielibyśmy poinformować również o możliwości skorzystania z darmowych konsultacji przedsprzedażnych. Możliwe formy kontaktu:
  • Rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie on-line
  • Spotkanie, prezentacja
 
Osoby zainteresowane wirtualizacją, backupem, BI, systemem CRM,  sprzętem, oprogramowaniem lub  innymi produktami i usługami (oferta firmy: www.computerplus.pl ) prosimy o kontakt telefoniczny, przesłanie odpowiedzi w tytule wpisując: ,,pytanie’’, ,,kontakt’’, odpiszemy lub oddzwonimy w ciągu kilku dni.
 
Zapraszamy do kontaktu.
 
Zespół Computer Plus Kraków SA
tel: +48(12) 2542800
ul. Krowoderskich Zuchów 14
31-272, Kraków
Logotypy partnerów