Konferencja Portfolio Experience 2016

W ramach naszej sesji "Microsoft Project Portfolio Management: perspektywa PMO" na tegorocznej konferencji Portfolio Experience 2016 opowiadaliśmy o wykorzystaniu Microsoft PPM we wdrożeniach wspierających PMO w organizacji.
PEx016DJ.PNGOd kilku lat w naszych projektach obserwujemy wzrastającą świadomość przedsiębiorstw w zakresie roli i celów PMO. Ilość informacji i danych dostarczanych przez zespoły projektowe jest w dzisiejszych organizacjach tak duża, że PMO potrzebuje wsparcia rozwiązań informatycznych do zapewnienia narzędzi kontroli i zarządzania na poziomie portfeli. Same zespoły odpowiedzialne za PMO też są lepiej zorientowane dzięki czemu analizie możemy wypracować całkiem zaawansowane założenia biznesowe, które mają szansę sprawdzić się w codzienej eksploatacji rozwiązania. To wszystko przekłada się na coraz ciekawsze moduły i raporty, które realizujemy wraz z wdrożeniem narzędzi Microsoft PPM. Damian Joniec pokazał kilka autorskich modułów Computer Plus Kraków S.A., których jeszcze nie mieliśmy przyjemności prezentować szerszej publiczności.
 
Poza case'ami, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, uczestnikom konferencji podobały się narzędzia gromadzenia i oceny inicjatyw oraz prezentowany moduł analizy portfela dostępny w rozwiązaniu Project Online.
 

PEx2016_s.png

 

Logotypy partnerów