Aktualne promocje Symantec

Lista aktualnie obowiązujących promocji Symantec.

W tym kwartale firma Symantec przygotowała wiele atrakcyjnych promocji.

Sprawdź ile dzięki nim zaoszczędzisz:


1) Promocja Backup Exec - drugi rok maintanance gratis.

W przypadku zakupu nowej licencji Backup Exec 2012 istnieje możliwość uzyskania drugiego roku maintenance gratis.

 

2) Kliencie! Zaoszczędź do 50% kupując nowe rozwiązania Symantec i przechodząc z konkurencyjnego produktu.

W ramach promocji Competitive Upgrade możesz zakupić ilość licencji Symantec odpowiadającą ilości obecnie posiadanych konkurencyjnych licencji.

Otrzymasz nowe pełnowartościowe licencje za połowę ich ceny!

3) Nowość!

Urządzenie filtrujące pocztę (antyspam i antywirus) w postaci bramki Symantec Mail Security 8340, kompatybilne z dowolnym serwerem pocztowym w obniżonych cenach!

Ile zaoszczędzisz?

Przykład: kwota zakupu 100 licencji z rocznym wsparciem to 2231 Euro netto dla klienta końcowego (wymagane jest dodatkowe zainstalowanie własnego serwera WMware jako bramka filtrująca).

Kupując promocyjny pakiet 100 licencji z rocznym wsparciem z urządzeniem SMS 8340 kwota zakupu to 2482 Euro netto dla klienta końcowego.

W cenie zbliżonej do ceny samych licencji zyskujecie Państwo bramkę filtrująca o wartości 2100 Euro netto!

Promocja dotyczy pakietów serwer + licencje do ochrony skrzynek pocztowych w zestawach 100 lub 250 sztuk i wsparciem 12 lub 36 miesięcznym.

Dodatkowo:

W przypadku zakupu zestawu z 3 letnim wsparciem klient płaci jedynie za 2 lata!

4) 3 lata wsparcia z 20% rabatem!

Kupując licencje na produkty bezpieczeństwa z 3 letnim wsparciem lub odnowienie do już posiadanych produktów otrzymujecie Państwo 20% rabatu. Promocja dotyczy klientów komercyjnych, edukacyjnych i instytucji rządowych.


5) Nowość! Bramka filtrująca ruch WWW w wersji Wirtualnej- profesjonalna ochrona bramkowa bez konieczności zakupu sprzętu!
Najnowsza wersja produktu Symantec Web Gateway 5.0 to przełom w technologii bezpieczeństwa dostępnego teraz także w wersji wirtualnej VMware. Wystarczy posiadać kompatybilny serwer z aplikacją wirtualną VMware by móc korzystać z bramkowej filtracji ruchu internetowego.
Produkt umożliwia: blokowanie adresów URL, kontrolę i wymuszanie polityk bezpieczeństwa w firmie, kontrolowanie i blokowanie wycieku danych z firmy poprzez protokół HTTP/HTTPS (integracja z Symantec DLP), filtrowanie w locie ruchu internetowego wchodzącego i wychodzącego z firmy z wszelkich zagrożeń.

6) Oferta lojalnościowa PGP Whole Disk Encryption z rabatem 40%!
Klienci, którzy posiadają aktywne licencje Symantec Endpoint Protection lub Protection Suite mogą uzyskać specjalny rabat 40% na nowe licencje uzupełniające bezpieczeństwo swoich komputerów- pakiet do szyfrowania dysków PGP Whole Disk Encryption!
Whole Disc Encryption to narzędzie, które szyfruje dysk twardy w komputerach i zabezpiecza go hasłem zarówno indywidualnym jak i zarejestrowanym w Active Directory. Dzięki temu w razie zgubienia czy kradzieży komputera lub dysku osoby niepowołane nie będą mieć dostępu do danych na dysku i tym samym stanie się bezużyteczny. W naszej ofercie posiadamy także narzędzia do szyfrowania poczty email oraz pamięci przenośnych.
Logotypy partnerów